اپلیکیشن شهرساز

نحستین اپلیکیشن کاربردی در شهرسازی را دانلود کنید

نخستین اپلیکیشن تخصصی مهندسی شهرسازی و علوم شهری

همواره متخصصین شهرسازی و علوم شهری نیاز به اطلاع و دریافت خبر ها و قوانین جدید شهرسازی دارند ولی متاسفانه سایت و یا نرم افزاری برای این منظور وجود ندارد. شما توسط این اپلیکیشن می توانید از خبر ها و قوانین و مقررات شهرسازی و شهرداری ها بر روی گوشی موبایل خود با خبر شوید و از امکانات تخصصی دیگر آن استفاده نمایید . خبر های شهرسازی و علوم شهری به صورت روزانه از منابع مختلف در این اپلیکیشن قابل دریافت می باشد . فقط کافی است به بخش اخبار مراجعه نمایید و اطلاعات خود را به روز کنید.

همچنین از این پس می توانید با اسکن پوستر همایش ها و کلاس های آموزشی مرتبط با شهرسازی توسط دکمه واقعیت مجازی که در اپلیکیشن شهرساز گنجانده شده است ، مطالب و فیلم های مربوط به آن را مشاهده نمایید .دانشجویان و شرکت های مشاور شهرسازی می توانند قبل از دفاع و ژوژمان، طرح و شیت های خود را برای ما ارسال کنند تا مستندات و فیلم های ضمیمه آن را به صورت واقعیت مجازی در طرح مربوطه وارد نماییم تا توسط این اپلیکشین کاربران و بازدیدکنندگان بتوانند هنگام مشاهده شیت ها ، توسط اپلیکیشن شهرساز، فایل های ضممیه و فیلم های تکمیلی آن را نیز دانلود نمایند . همچنین می توانید صفحات مجلات و ژورنال های تخصصی شهرسازی را اسکن نموده و فیلم و مقالات ضمیمه شده به آن را در گوشی موبایل خود مشاهده نمایید . نویسندگان کتب شهرسازی می توانند با ما برای هوشمند سازی کتاب خود و نمایش در اپلیکیشن شهرساز در تماس باشند . لیست این مجلات و کتاب هابه تدریج در قسمت اعضای طلایی قرار خواهند گرفت .

برای عضویت طلایی باید در اپلیکیشن دارای حساب کاربری باشید و ثبت نام کنید تا با شما تماس بگیریم .

این نخستین و تنها اپلیکیشن تخصصی در حوزه مهندسی شهرسازی و علوم شهری است و نیاز است با نظرات شما بهتر و کامل تر شود . لطفا ایده ها و نظرات و نیاز های خود را از طریق فرم تماس با ما در اپلیکیشن برای ما ارسال کنید .

این نسخه فعلا برای اندروید منتشر شده است و به زودی نسخه IOS  آن نیز منتشر می شود.

جهت دانلود از کافه بازار کافی است کلمه شهرساز را جستجو نمایید

و یا توسط گوشی تصویر زیر را اسکن کنید

و یا از لینک زیر به صورت مستقیم دانلود نمایید

دانلود مستقیم

با کلیک بر روی دکمه های زیر این صفحه را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید


0 پاسخ به "اپلیکیشن شهرساز"

ارسال یک پیغام

بالا
تمامی حقوق برای URBANISM24.COM محفوظ است
X